Podsumowanie dwóch wydarzeń w naszych Bibliotekach

3 grudnia 2021

Dnia 25 listopada br. w naszych bibliotekach miały miejsce dwa ważne wydarzenia: obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia, który został połączony z akcją czytelniczą promującą kampanię „Mała książka – Wielki człowiek”.

Na spotkanie z naszymi milusińskimi zaprosiliśmy najbardziej znanego wśród dzieci misia – Kubusia Puchatka wraz z jego przyjacielem Tygryskiem.

W trakcie spotkania, wszyscy razem rozwiązywaliśmy zagadki i rebusy, w których głównym bohaterem był miś. Wspólnie z Kubusiem wyszukiwaliśmy także książki o przygodach znanych misiów, fragmenty których zostały następnie odczytane przez ulubieńca dzieci.

W czasie spotkania dzieci otrzymały również garść informacji o tym, co zrobić aby wziąć udział w akcji „Mała książka – Wielki człowiek”.

Wszystkie dzieci z grup przedszkolnych, które nie są jeszcze naszymi czytelnikami zapraszamy do Bibliotek w Herbach, Lisowie, Olszynie i Hadrze.