Podsumowanie akcji „Mała książka – Wielki Człowiek”

20 czerwca 2022

Kończy się kolejny rok szkolny, a więc czas na podsumowanie naszych spotkań z najmłodszymi czytelnikami, które miały na celu promocję akcji „Mała książka – Wielki Człowiek”. Dzieci przedszkolne z placówek w naszej gminie co tydzień miały okazję posłuchać wybranej na daną okazję książeczki. Spotkaniom towarzyszyły zajęcia plastyczne, ruchowe, degustacyjne, a każda z lektur wywiązywała żywą dyskusję.

Wszystko to zaowocowało pozyskaniem nowych, młodych czytelników. Niektórzy z nich zdobyli już tytuł SUPER CZYTELNIKA i odebrali dyplomy. Podsumowanie akcji odbyło się 14 czerwca br. w bibliotece w Hadrze. Lektura „Kramu z Literami” zakończyła czwartkowe poranki z książką.

Mamy nadzieję, że od września będziemy kontynuować te miłe spotkania. Tymczasem zapraszamy do naszych bibliotek i życzymy miłych wakacji . 🙂